Kübra KUTLU

Psikolog Kübra KUTLU, 2018 yılında T.C. Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümü lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır.
Üniversite eğitimi sürecinde Cevdet Aykan Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde ve Toplum Ruh Sağlığı merkezinde zorunlu stajını tamamlamıştır.
Ayni zamanda İstanbul Down Sendromu Derneğin de “Birlikte Yemek Yapalım “ adli sosyal projede yer almıştır.
Lisans eğitimi boyunca “Madde Bağımlılığı ile Mücadele ve Objektif Cocuk Testleri “ gibi çeşitli seminerler ve eğitimleri tamamlamıştır.
Egitim hayatının ardından Özel Bilge Şirin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde psikolog olarak görev almıştır.

2020 yılında Pusula Psikoloji Danışmanlık merkezinde de staj yaptıktan sonra danışan kabulune başlamıştır. Danışmanlık hizmeti vermektedir.
Şu anda Sivas Pusula Psikoloji Danismanlik merkezinde 4 yaştan itibaren her yaş grubuna “ Dikkat Eksikliği Tedavisi “ GETAP (Gelisim ve Takip Programı) yapmaktadır. GETAP programında uzman olarak uygulama yapmaktadır.
Aynı zamanda Cocuk &Ergen ve Yetişkinlerde Duygu Durum Bozuklukları, Kaygi Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri, Panik Atak, Depresyon, Anksiyete, Cocuk &Ergenlerde Davranış Sorunları,  Dikkat Eksikliği, Öğrenme Güçlüğü,  Yetişkinlerde Travmanın Olumsuz Etkileri gibi sıkıntılarla başvuran danışanlarla calismaktadır. Bilişsel Davranışci Terapi ışığında psikoterapi yapmaktadır.

Eğitim & Kariyer

 

01Temmuz2012-2018

Lisans Eğitimi

T.C. Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümü